Wiadomości

05 lutego 2018 09:16 | Wiadomości

OSP Jedlec Mistrzem Województwa Wielkopolskiego.

W dniu 4 lutego 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Grodzisku Wielkopolskim pod honorowym patronatem Starosty Grodziskiego Pana Mariusza Zgaińskiego odbył się VI Wielkopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP o puchar Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka.
W eliminacjach wzięło udział 12 drużyn z 12 powiatów Wielkopolski. Drużyny rywalizowały od godz. 8.30 do 15:30 w dwóch grupach a następnie zwycięzcy (I i II miejsce) rywalizowali o prawo do walki o podium. Gra była zacięta ale fair-play.

Wyniki rozgrywek grupowych:
OSP Sieraków, pow. międzychodzki (0 pkt.)
OSP Perzów, pow. kępiński (3 pkt.)
OSP Lisków, pow. kaliski (4 pkt.)
OSP Orły Chylin, pow. turecki (4 pkt.)
OSP Kawcze, pow. rawicki (5 pkt.)
OSP Damasławek, pow. wągrowiecki (6 pkt.)
OSP Kamieniec, pow. grodziski (7 pkt.)
OSP Głuchowo, pow. kościański (8 pkt.)
OSP Kunowo, pow. gostyński (9 pkt.)
OSP Jedlec, pow. pleszewski (10 pkt.)
OSP Szamotuły, pow. szamotulski (11 pkt.) (IV miejsce)
OSP Gowarzewo, pow. poznański (15 pkt.)

Klasyfikacja Turnieju:
I miejsce i Puchar Prezesa ZOW ZOSP RP zdobyła OSP Jedlec (pow. pleszewski).
II miejsce i Puchar Starosty Grodziskiego zdobyła OSP Gowarzewo (pow. poznański).
III miejsce i Puchar Prezesa ZOP ZOSP RP w Grodzisku Wielkopolskim zdobyła OSP Kunowo (pow. gostyński).
Królem strzelców turnieju został druh Robert Jadowski z OSP Gowarzewo (pow. poznański) a najlepszym bramkarzem został druh Dominik Wesołowski z OSP Gowarzewo pow. poznański.