Wiadomości

24 maja 2018 10:04 | Wiadomości

Rok 2018 Rokiem Jubileuszu 125-lecia Ordynacji Gołuchowskiej - konkursy dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Gołuchów.

Samorząd Gminy Gołuchów, Gołuchowskie Centrum Kultury „ZAMEK” w Gołuchowie, Biblioteka Publiczna Gminy Gołuchów, Muzeum Narodowe w Poznaniu oddział w Gołuchowie oraz Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zapraszają uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Gołuchów do udziału w dwóch konkursach, organizowanych na okoliczność Jubileuszu 125-lecia ustanowienia Ordynacji Książąt Czartoryskich w Gołuchowie, którą świętujemy w bieżącym roku.
1. Konkurs Plastyczny pt. „Antyczne wazy – współczesne obrazy.” Zostań artystą zdobiąc starożytne naczynia scenami z życia w XXI w. Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-V
2. Konkursu Wiedzy w związku z Jubileuszem 125-lecia ustanowienia Ordynacji Gołuchowskiej. Konkurs skierowany jest dla uczniów klas VI-VIII.

UWAGA! Organizatorzy ogłaszają konkursy w roku szkolnych 2017/2018 aby zagwarantować uczestnikom czas na odpowiednie przygotowanie się. Przebieg konkursów będzie miał miejsce w roku szkolnym 2018/2019. Zgładzenia w poszczególnych kategoriach wiekowych obowiązują wg stanu przynależności do poszczególnych klas w roku szkolnym 2018/2019.

Regulaminy konkursów w załączniku.
Zapraszamy do udziału w konkursach!
Info. GCK „ZAMEK”

Przeczytano: 1317 razy.

Wydrukuj

Do góry