Wiadomości

28 listopada 2016 15:21 | Wiadomości

XI Gołuchowski Jarmark Bożonarodzeniowy

11 grudnia 2016 r. zapraszamy na XI Gołuchowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Tradycyjnie, organizatorzy przygotowali moc atrakcji, które mają na celu wprowadzenie mieszkańców w  świąteczną atmosferę. Motywem przewodnim tegorocznego Jarmarku są anioły.

W Hali Widowiskowo – Sportowej w Gołuchowie, w godzinach od 14:00 do 18:00 zaprezentujemy m.in. jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z Jedlca, wystąpią młodzi adepci sztuki tanecznej ze Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej oraz Orkiestra Dęta OSP Kościelna Wieś z koncertem kolęd.

Na jarmarcznych straganach dominować będą ozdoby świąteczne. W kawiarence prowadzonej przez Seniorów, będzie można skosztować świątecznych słodkości, w PIERNIKARNI – własnoręcznie polukrować i ozdobić pierniki. Ponadto,  będzie można spotkać się ze św. Mikołajem, obejrzeć wystawę kartek świątecznych, które w ostatnich latach nadsyłane były do Urzędu Gminy, wziąć udział w warsztatach artystycznych, spróbować makiełek.

Dodatkowo, podsumujemy akcję promocyjną „Przyjeżdżajcie do Gołuchowa”, wręczymy nagrody laureatom konkursu plastycznego „Segregacja śmieci w oczach dzieci”, rozstrzygniemy konkurs dla VI klas na wykonanie ANIOŁA. I wiele, wiele innych….

Serdecznie zapraszamy.

Info. GCK „ZAMEK”

Przeczytano: 1850 razy.

Wydrukuj

Do góry