Wiadomości

19 sierpnia 2017 08:38 | Wiadomości

Starostowie i Asystenci Dożynek Powiatowych w Gołuchowie 2017

Starosta Dożynek

Pan Arkadiusz Pływaczyk z Popówka, od 1995 r. wspólnie z żoną Marzeną prowadzą gospodarstwo rolne. Na 47 ha uprawiają ziemniaki i zboża. Państwo Pływaczykowie mają dwoje dzieci: syn Sebastian ukończył szkołę średnią, córka Wiktoria jest uczennicą pleszewskiego liceum.

Pan Arkadiusz w wolnym czasie poszerza swoją wiedzę czytając magazyny rolnicze. Lubi podróżować i zwiedzać.

Starościna Dożynek

Pani Monika Młynarczyk z Jedlca wspólnie z mężem Adamem prowadzi gospodarstwo rolne od 1995 r.  Obecnie gospodarują na 23 ha, skupiając się na produkcji roślinnej. Państwo Młynarczykowie mają troje dzieci: córka Marta jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, córka Ewa studiuje w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii Zajęciowej w Poznaniu a syn Michał jest uczniem szkoły podstawowej.

Pani Monika nie ukrywa, że bardzo lubi pracować. W wolnej chwili czyta literaturę fachową. Przyjemnością są dla niej rodzinne spacery i przejażdżki rowerowe.

Asystent Starosty

Pan Marcin Staszak z Kajewa wraz z żoną Dominiką od 2005 r. wspólnie prowadzą gospodarstwo rolne, którego głównym profilem produkcji jest uprawa ziemniaków, zboża, buraków i kukurydzy. Hodują również bydło opasowe. W pracy w ponad 50 ha gospodarstwie pomagają również rodzice. Państwo Staszakowie mają trzy córki: 12-letnią Kingę, 10-letnią Patrycję i 5-letnią Maję.

Pan Marcin ceni sobie czas spędzany z rodziną. Jego hobby jest kolekcjonowanie dawnych sprzętów domowych i motoryzacyjnych.

Asystentka Starościny

Pani Monika Skalska z Kościelnej Wsi, od 2005 r. wspólnie z mężem Markiem prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 40 ha. Gospodarstwo specjalizuje się w uprawie warzyw i zboża. Hodują również bydło opasowe.

Państwo Skalscy mają troje dzieci: 15-letnią Oliwię, 12-letniego Mikołaja oraz 9-letnią Martynę. Pani Monika swój wolny czas poświęca przed wszystkim dzieciom. Lubi również obejrzeć dobry film.

 

Przeczytano: 2161 razy.

Wydrukuj

Do góry