Wiadomości

05 czerwca 2018 15:13 | Wiadomości

Przyjeżdżajcie do Gołuchowa!

Zachęcamy wszystkich naszych mieszkańców do zaangażowania się w promocję walorów turystycznych, przyrodniczych, kulturowych i in. naszej gminy. Zapraszamy do III edycji akcji promocyjnej „Przyjeżdżajcie do Gołuchowa”. Aby wziąć udział w akcji, należy wykonać następujące zadania:
1. Zabrać ulotkę promocyjną ze sobą na wakacje. (odbiór ulotek w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy, w GCK „ZAMEK”, w Bibliotece)
2. W miejscu pobytu wakacyjnego udać się do Informacji Turystycznej lub do biura promocji miasta/gminy (ewentualnie muzeum, galerii, hotelu, pensjonatu).
3. Tam, przekazać ulotkę, informując o akcji oraz zaprosić do odwiedzenia Gołuchowa.
4. Poprosić o możliwość ustawienia ulotki w widocznym miejscu.
5. Zrobić zdjęcie z momentu przekazywania ulotki (tak, aby widoczne było logo punktu Informacji Turystycznej czy biura promocji z nazwą miejscowości wakacyjnego pobytu).
6. Zdjęcie wysłać na adres gmina@goluchow.pl lub gckzamek@goluchow.pl, wraz z informacją gdzie dotarła ulotka oraz oświadczeniem: Biorę udział w akcji promocyjnej: „Przyjeżdżajcie do Gołuchowa” i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Gołuchowskiego Centrum Kultury Zamek w Gołuchowie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych). Wyrażam zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w celach promujących działalność Gołuchowskiego Centrum Kultury Zamek w Gołuchowie    ( strona internetowa www.goluchow.pl, profil Fb, i prasa lokalna.
Wśród osób, które nadeślą zdjęcia oraz zgody, rozlosujemy gadżety promocyjne oraz nagrody. Losowanie odbędzie się w ostatni dzień lata! Podsumowanie akcji natomiast będzie miało miejsce podczas XIII Gołuchowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego – 9 grudnia 2018 r.
 
Info. GCK "ZAMEK"

Przeczytano: 1673 razy.

Wydrukuj

Do góry