Wiadomości

21 maja 2019 12:52 | Wiadomości

Przyjeżdżajcie do Gołuchowa! – IV edycja akcji promocyjnej.

Zachęcamy wszystkich naszych mieszkańców do zaangażowania się w promocję walorów turystycznych, przyrodniczych, kulturowych i in. naszej gminy. Zapraszamy do IV edycji akcji promocyjnej „Przyjeżdżajcie do Gołuchowa”. Aby wziąć udział w akcji, należy wykonać następujące zadania:
1. Zabrać ulotkę promocyjną wraz z kartą potwierdzającą przekazanie ulotki ze sobą na wakacje. (odbiór ulotek w punkcie informacyjnym Urzędu Gminy, w GCK „ZAMEK”, w Bibliotece)
2. W miejscu pobytu wakacyjnego udać się do Informacji Turystycznej lub do biura promocji miasta/gminy (ewentualnie muzeum, galerii, hotelu, pensjonatu).
3. Tam, przekazać ulotkę, informując o akcji oraz zaprosić do odwiedzenia Gołuchowa.
4. Poprosić o możliwość ustawienia ulotki w widocznym miejscu.
5. Zrobić zdjęcie z momentu przekazywania ulotki (tak, aby widoczne było logo punktu Informacji Turystycznej czy biura promocji z nazwą miejscowości wakacyjnego pobytu).
6. Uzyskać potwierdzenie (podpis/pieczątka) przekazania ulotki na karcie potwierdzającej.
7. Zdjęcie oraz skan/fotografię karty potwierdzającej wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych  wysłać na adres gckzamek@goluchow.pl, wraz z informacją gdzie dotarła ulotka lub dostarczyć osobiści do biura GCK „ZAMEK”
Akcja trwa od 18 maja do 22 września. Osobom, które wezmą udział w akcji wręczymy upominki okolicznościowe.
Podsumowanie akcji odbędzie się podczas XIV Gołuchowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego – 8 grudnia 2019 r.
Wtedy to wśród uczestników akcji rozlosujemy trzy nagrody, w tym nagrodę główną – rower ufundowany przez radnych gminy Gołuchów.
Karta potwierdzająca uczestnictwo w akcji w załączniku.
Info. GCK ZAMEK

Przeczytano: 1153 razy.

Wydrukuj

Do góry