Wiadomości

03 czerwca 2011 14:02 | Wiadomości

Gołuchów – odkryj swój „Ziemski Raj”

Samorząd Gminy Gołuchów przygotował nowy folder promocyjny. „Gołuchów – odkryj swój Ziemski Raj” – to tytuł folderu, nawiązujący do słów Izabelli z Czartoryskich Działyńskiej, właścicielki dóbr gołuchowskich, która stworzyła w Zamku pierwsze w Polsce prywatne muzeum. Dla turystów, ma on być zaproszeniem, do poszukiwania w Gołuchowie choć cząstki rajskiego ogrodu.

Folder zawiera informacje o walorach turystycznych, tych kluczowych jak Zamek Książąt Czartoryskich czy  Muzeum Leśnictwa, promuje również park arboretum, Pokazową Zagrodę Zwierząt, głaz narzutowy, zbytki sakralne. Dla aktywnych, przygotowano propozycje tras rowerowych, ofertę Gołuchowskiego Ośrodka Turystyki i Sportu, Hali Sportowej, wypożyczalni sprzętu wodnego.

Na stronach folderu promuje się również restauracje, hotele, pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne.

Folder zawiera ponadto informacje praktyczne jak cenniki i mapy.

Publikacja przygotowana jest z myślą o potencjalnym turyście, który przybywa do Gołuchowa. W jednej ulotce znajdzie on kompleksowe informacje o największych atrakcjach turystycznych Gminy Gołuchów, dowie się jak aktywnie może spędzić czas, gdzie przenocować i smacznie zjeść.

Folder nabyć będzie można m.in. w Urzędzie Gminy, w Zamku, w Muzeum Leśnictwa oraz w sklepach na terenie Gołuchowa, koszt folderu to 2,02 zł

Przeczytano: 3345 razy.

Wydrukuj

Do góry