Wiadomości

16 maja 2013 09:39 | Wiadomości

"Polska Biega – Gołuchów biega”

24 maja  (piątek) Gołuchowskie Centrum Kultury Zamek zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Polska biega – Goluchów biega”.

W tym roku w Gołuchowie pobiegniemy po raz drugi. Akcja "Polska biega – Gołuchów biega” ma zachęcić do biegania oraz propaguje zdrowy tryb życia.  Patronem medialnym akcji są Sport.pl, Radio Złote Przeboje.  Pomysł masowego wzięcia udziału samorządów lokalnych, szkół, klubów sportowych i indywidualnych osób w biegu zainicjowali: dziennikarz Piotr Pacewicz i  mistrz olimpijski w chodzie Roberta Korzeniowskiego.

Tegoroczna trasa wynosi 5 km.

Start będzie na boisku Orlik o godzinie 17.00. Następnie pobiegniemy przy hali sportowej do ścieżki rowerowej w kierunku Czerminka, tam ścieżką rowerową do Czerminka, następnie skręcimy w lewo w kierunku domków wybudowanych przez Anglików. Kolejno pobiegniemy w lewo wzdłuż brzegu zalewu gołuchowskiego. Zakończenie biegu będzie na boisku Orlik. Na mecie czeka nas mecz  towarzyski w piłkę nożną zorganizowany przez gołuchowskich sportowców.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Biegu.

Warunkiem wzięcia udziału w Biegu jest złożenie Oświadczenia. W przypadku osoby niepełnoletniej zgodę na udział w Biegu podpisuje rodzic lub prawny opiekun. Regulamin oraz  oświadczenia do pobrania poniżej.

Zdjęcia:

Przeczytano: 2959 razy.

Wydrukuj

Do góry