Wiadomości

15 listopada 2013 12:30 | Wiadomości

O Ośrodku Kultury Leśnej w TVP1

Kolejny odcinek cyklicznego programu „Las bliżej nas”, emitowanego w sobotnie poranki w TVP1, rozgrywać się będzie w malowniczej, jesiennej scenerii Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie. Zapraszamy przed telewizory 16 listopada o 7.15.
Program poprowadzi Piotr Baron, dziennikarz i prezenter radiowej Trójki, wielu osobom dobrze znany z „Listy Przebojów”, „LP Trójki” czy „ABC Listy”. Podczas wizyty w Ośrodku, u progu 90-lecia Lasów Państwowych, będzie zgłębiał wiedzę dotyczącą dziejów leśnictwa w Polsce. Zajrzy do jedynego w kraju Muzeum Leśnictwa, spojrzy w oczy gołuchowskim żubrom, a na koniec będzie świadkiem niezwykłego rekordu.
Piotr Baron od pewnego czasu wędruje po polskich lasach. Razem z nim widzowie poznają specyfikę pracy leśnika, cel i sposób działania Lasów Państwowych, a także walory przyrodnicze i turystyczne leśnych zakątków.
Wyprawy Piotra Barona i wydarzenia na planach zdjęciowych śledzić można także na profilu programu w serwisie Facebook: www.facebook.com/lasblizejnas
Odcinki „Lasu bliżej nas” można oglądać również na kanale YouTube Lasów Państwowych: www.youtube.com/LasyPanstwowe oraz portalu edukacyjnym TVP: www.edu.tvp.pl/11974674/las-blizej-nas

 Źródł: OKL

Zdjęcia:

Przeczytano: 2567 razy.

Wydrukuj

Do góry