Wiadomości

25 sierpnia 2015 10:54 | Wiadomości

Starostowie i Asystenci Dożynek

Prezentujemy tegorocznych Starostów i Asystentów Dożynek

Karol Łuczak – Starosta Dożynek gminnych w Gołuchowie

Pan Karol na 42 lata. Wraz z żoną Elżbietą prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 16 ha, specjalizujące się w produkcji trzody chlewnej. Pan Karol ma troje dzieci: syn Marek jest studentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, córka Monika – uczennicą Technikum Ekonomicznego a córka Weronika – uczennica gimnazjum.

Marzena Kantczak – Starościna Dożynek gminnych w Gołuchowie

Pani Marzena ma 37 lat. Wraz z mężem prowadzi 13 ha gospodarstwo rolne. Jest mamą dwóch córek: 11-letniej Weroniki i 9-letniej Eweliny. W wolnym czasie lubi oglądać polskie seriale i czytać prasę kobiecą.

Włodzimierz Jędrasiak – Asystent

Pan Włodzimierz  ma 45 lat. Wraz z żoną Katarzyną prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 13,5 ha. Jest szczęśliwym tatą dwóch córek: Nikoli  i Zofii, które są uczennicami szkoły podstawowej. W wolnym czasie lubi oglądać mecze piłkarskie oraz turnieje tenisa ziemnego.

Ewelina Ryfa – Asystentka

Pani Ewelina ma 34 lata. Wraz z mężem Grzegorzem prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 24 ha, specjalizujące się w hodowli bydła opasowego, produkcji ziemniaków i kukurydzy. Jest mamą dwóch synów: 9-letniego Patryka i 6-letniego Eryka. W wolnej chwili lubi czytać książki i oglądać dobre filmy.

 

 

Zdjęcia:

Przeczytano: 3387 razy.

Wydrukuj

Do góry