Tenis stołowy

Drużyna tenisa stołowego jest sekcją Ludowego Klubu Sportowego w Gołuchowie. W rozgrywkach Polskiego Związku Tenisa Stołowego bierze udział od 1993 roku, początkowo jako LZS Gołuchów a obecnie jako LKS Gołuchów.

Sekcja tenisa stołowego w głównej mierze zajmuje się szkoleniem grup dziecięcych i młodzieżowych z terenu Gminy Gołuchów. W swojej historii tenisiści stołowi Gołuchowskiego LKS-u mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami na szczeblu okręgowym, wojewódzkim a nawet ogólnopolskim. Żeńska drużyna LKS-u Gołuchów przez dwa sezony z powodzeniem występowała w rozgrywkach II ligi, która swym zasięgiem obejmowała województwa wielkopolskie i zachodniopomorskie. W dorobku zawodników sekcji tenisowej jest kilkanaście medali Mistrzostw Wielkopolski, kilkadziesiąt medali mistrzostw okręgu kalisko - konińskiego oraz brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii skrzatów zdobyty przez Weronikę Kraszkiewicz w 2005 r. w Częstochowie. Dzięki tym osiągnięciom zawodniczki z LKS-u od wielu lat powoływane są na zgrupowania kadry wojewódzkiej.

W sezonie 2010/2011 męska drużyna będzie brała udział w rozgrywkach IV Ligii Kalisko -Konińskiej , oraz w Wojewódzkich i okręgowych Turniejach Klasyfikacyjnych w kategoriach żaków, młodzików, kadetów i juniorów.