Wiadomości

08 stycznia 2014 08:47 | Wiadomości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gołuchowie

Po raz dwudziesty drugi w gminie Gołuchów zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W szkołach odbędą się dyskoteki, przedstawienia teatralne, aukcje, zorganizowane zostaną kawiarenki,  z których dochód przeznaczony zostanie na rzecz chorych dzieci.

Akcja rozpocznie się już w sobotę, 11 stycznia 2014 r. Tego dnia w Powozowni – budynku Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie - o godzinie 17.00 odbędzie się koncert zespołu Calisia Saxophone Quintet oraz aukcja gadżetów WOŚP, dzieł plastycznych i różnych smakowitości. Organizatorzy zapraszają miłośników muzyki na ten koncert. A w niedzielę – do Hali Widowiskowo-Sportowej w Gołuchowie, gdzie o godzinie 14.30 obejrzeć będzie można występy artystyczne dzieci, skosztować potraw serwowanych w kawiarence, prowadzonej przez uczniów, wziąć udział w licytacji. W tym samym miejscu o godzinie 20.00 wysłane zostanie światełko do nieba.

 Sztab gminny znajdował się będzie tym razem w budynku Gimnazjum w Gołuchowie. Pieniądze – na terenie całej gminy - zbierać będzie 64 wolontariuszy.

Źródło: Jacek Król

Przeczytano: 2974 razy.

Wydrukuj

Do góry